lis 2010

Znów przy okazji wizyty w sklepie dosta?em sygna?, ?e kto? bardzo cz?sto odwiedza nasz? stron? i jest z niej zadowolony!

Bardzo nam mi?o i prosz? pami?ta?, ?e ka?dy mo?e j? tworzy? (rozwojiedukacja@wp.pl).

Próbujemy si? zmienia? na jeszcze lepsze. Najwi?kszy w tym swój udzia? maj? dwie skromne osoby:
Marcelina Wojtasik (m?oda bardzo zdolna artystka), która zaprojektowa?a nam nowy baner i logo Stowarzyszenia oraz
Krzysztof Janota (m?ody bardzo zdolny muzyk i informatyk), który nasz? stron? zmienia i upi?ksza.

3,732,752 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis