paź 2017

Zakończył się DRUGI z czterech tydzień głosowania na projekty społeczne w TESCO.

Wyniki głosowania na projekt OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ w Jankowie Przygodzkim wygląda następująco:
Ochotnicza Straż Pożarna Janków Przygodzki - 6761 głosów
KS Stal Pleszew - 8383 głosy
Fundacja Działań Artystycznych Obiektywistki - 2962 głosy

GŁOSOWANIE TRWA DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA!!!

Trzeba więc POMÓC naszym strażakom!!! Ruszajmy na zakupy i przy kasie PROŚMY sprzedawcę o ŻETON. Żetony możemy zbierać również w sklepach TESCO poza naszym regionem, jednak do końca października powinniśmy je wrzucić do urn w sklepie w Ostrowie Wielkopolskim, Odolanowie i Pleszewie.

GŁOSOWANIE TRWA DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA!!!

3,700,323 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis