lut 2017

Od kilkunastu dni Klub Internetowy "Bliżej Świ@ta" funkcjonuje w gruntownie zmodernizowanej siedzibie.

Zamieściliśmy galerię z przemiany jaką przeszło pomieszczenie. Pomieszczenie zyskało nowocześniejszy wygląd i już od pierwszych dni zbieramy same pozytywne opinie od odwiedzających.

Jeśli ktoś u nas jeszcze nie był - zapraszamy do odwiedzenia galerii.

GALERIA

Środki na zakup materiałów do remontu klubu internetowego pochodziłu z funduszu sołeckiego oraz części nagrody za zwycięstwo w konkursie na najaktywniejsze sołectwo Gminy Przygodzice.

Klub jest otwarty zazwyczaj od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:00 - 21:00.

3,723,052 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis