mar 2009

Klub internetowy "Bliżej Świ@ta" działa już bardzo długo. Odwiedziło nas już mnóstwo młodzieży. Od dziś zaczynamy przybliżać to co się u nas dzieje. Dodana została galeria w której można zobaczyć co m.in. dzieje się w klubie.

Oprócz możliwości skorzystania z komputerów z dostępem do internetu i różnymi grami, organizujemy różne zajęcia. Ostatnio np. w ramach zajęć kulinarnych zrobiliśmy smaczną pizzę. Wcześniej zorganizowaliśmy sobie m.in. klubową Wigilię. Przygotowywaliśmy także zaproszenia np. na spotkanie noworoczno-opłatkowe dla najstarszych mieszkańców. Młodzież poznała też budowę komputera i wiele tajników Internetu oraz komputera. Chętni mogą skorzystać z pomocy przy odrabianiu lekcji i w nauce oraz uczestniczyć we wtorkowych zajęciach tanecznych.

3,700,341 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis