sie 2016

Ochotnicze Straż Pożarna w Jankowie Przygodzkim od dłuższego już czasu pokazuje swoim mieszkańcom jak wzorowo można służyć i dbać o bezpieczeństwo naszej okolicy.

Strażacy nie tylko gaszą pożary i ratują życie - OSP Janków Przygodzki dysponuje również zestawem specjalnych strojów i środków do usuwania gniazd i rojów owadów błonkoskrzydłych czyli np. os czy szerszeni.

Jeśli ktoś z mieszkańców zauważy na swojej posesji gniazdo tych owadów, prosimy o zachowanie ostrożności i kontakt z naszą OSP pod numerem tel.: 668 067 144.

Wszystkie fotografie pochodzą z oficjalnego profilu OSP Janków Przygodzki na portalu Facebook

3,700,689 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis