cze 2016

19 czerwca w niedzielę dziewczęta z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Ochotniczej Straży Pożarnej w Jankowie Przygodzkim zwyciężyły w Powiatowych zawodach MDP OSP i już w sobotę 25 czerwca będą reprezentować Powiat Ostrowski na zawodach wojewódzkich w Ostrzeszowie!

Start dziewcząt już w sobotę (25 czerwca) ok. godziny 14:00 w Ostrzeszowie na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Kąpielowej

Zaproszenie na zawody

W zawodach w Nowych Skalmierzycach realizowało po 7 drużyn w każdej z kategorii - dziewczęta zajęły pierwsze miejsce. Kolejne miejsca zajęły OSP Spobótka i OSP Wielowieś.

Wśród chłopaków zwyciężyła drużyna OSP Raczyce, nasi chłopacy zajęli 6 miejsce.

Zawody MDP OSP składają się z dwóch konkurencji- sztafety i rozwinięcia bojowego w którym najważniejszym elementem jest trafienie do celu z tzw. hydronetek - czyli wąskim strumieniem pompowanej wody.

Dziewczęta z naszej OSP były bezkonkurencyjne w sztafecie, a brak punktów karnych (czyli wzorowe wykonanie zadania) w bojówce, dał Im zwycięstwo! Ogromne gratulacje dla dziewcząt.

3,719,814 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis