• Witaj na stronie stowarzyszenia Rozwój i Edukacja sołectwa Janków Przygodzki
Dni i godziny otwarcia kafejki:

Poniedziałek - Czwartek
18:30 - 21:00
15
lip 2015

Dzień I - 15 lipca 2015r.
Dzień II - 16 lipca 2015r.


Kamila Płaczek i Agnieszka Adamek zdobyły III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w siatkówce plażowej zorganizowanych w Jankowie Przygodzkim.

Na zdjęciu- Agnieszka Adamek i Kamila Płaczek z trenerem Albinem Bednarczykiem i mózgiem całego przedsięwzięcia - wiceprezesem GLKS Barycz Janków Przygodzki- Przemysławem Bluzem


GALERIA



WYNIKI wszystkich spotkań:
Mecz-Nazwiska-Wynik

15 lipca - środa
1-Smykła/Wróbel(Czestochowa)-Kulińska/Nowotnik(Iława)-2:1(19,-16,-19)
2- Kosobucka/Latkowska(Police)-Kwiatkowska/Zebrowska(Łódź)- 1:2(19,-16,-19)
3- Legieta/Trybuła(Świecie)-Kłoda/Patek(Łódź)-2:0 (-19,-19)
4-Jakuć/Kaszuba(Sosnowiec)-Pietroczuk/Stępień(Iława)-0:2 (-16,-6)
5-Adamek/Płaczek(Janków Przygodzki)-Bogdanowicz/Sobór(Ozorków)2:0(-6,-8) BRAWO!!! :-)
6-Gorzka/Karpińska(Iława)-Raba/Żołądek(Strzelin)-0:2(-14,-18)
7- Meika/Sitnik(Iława)-Knysak/Knysak(Częstochowa)-0:2(-20,-18)
8-Długosz/Łubniewska(Szczecin)-Bodasińska/Woźniczka(Łódź)-0:2(-10,-15)
9- Smykła/Wróbel(Czestochowa)-Kwiatkowska/Zebrowska(Łódź) - 2:0 (13,12)
10-Legieta/Trybuła(Świecie)-Pietroczuk/Stępień(Iława) - 1:2 (18,-19,-11)
11-Adamek/Płaczek(Janków Przygodzki)-Raba/Żołądek(Strzelin) - 2:0 (14,13) BRAWO
12- Knysak/Knysak(Częstochowa)-Bodasińska/Woźniczka(Łódź) - 2:0 (15,18)
13- Długosz/Łubniewska(Szczecin)-Meika/Sitnik(Iława)-2:1 (-17,14,7)
14- Gorzka/Karpińska(Iława)-Bogdanowicz/Sobór(Ozorków)- 2:0 (19,11)
15- Jakuć/Kaszuba(Sosnowiec)-Kłoda/Patek(Łódź)- 0:2 (12,18)
16- Kosobucka/Latkowska(Police)-Kulińska/Nowotnik(Iława) - 2:0 (22,20)
17- Długosz/Łubniewska(Szczecin)-Legieta/Trybuła(Świecie)- 0:2 (-19,-13)
18. Gorzka/Karpińska(Iława)- Kwiatkowska/Zebrowska(Łódź) - 1:2 (-17,15,-6)
19. Bodasińska/Woźniczka(Łódź) - Kłoda/Patek(Łódź) -0:2 (18,18)
20. Raba/Żołądek(Strzelin)- Kosobucka/Latkowska(Police) - 2:0 (-19,-16)
21. Smykła/Wróbel(Częstochowa)-Pietroczuk/Stępień(Iława)- 0:2 (-13,-9)
22. Adamek/Płaczek(Janków Przygodzki)-Knysak/Knysak(Częstochowa)-2:0 (14, 15)
23. Legieta/Trybuła(Świecie)- Kwiatkowska/Zebrowska(Łódź) - 2:0 (10,7)
24. Raba/Żołądek(Strzelin) - Kłoda/Patek(Łódź) - 0:2 (13,18)

(w nawiasach podano punkty zdobyte przez zawodniczki w innych tegorocznych turniejach PZPS)
16 lipca (czwartek)
25. Knysak/Knysak(Częstochowa) (0 pkt) - Legieta/Trybuła(Świecie) (352 pkt)- 0:2 (-14,-15)
26. Smykła/Wróbel(Częstochowa) (0 pkt) - Kłoda/Patek(Łódź) (206 pkt) - 0:2 (-6,-12)

Półfinał
27. Pietroczuk/Stępień(Iława) (266 pkt)-Legieta/Trybuła(Świecie) (352 pkt)- 0:2 (13:21, 12:21)
28. Adamek/Płaczek(Janków Przygodzki) (156 pkt)-Kłoda/Patek(Łódź) (206 pkt) - 0:2 (16:21, 24:26)
Mecz o 3. Miejsce
29.Pietroczuk/Stępień(Iława) (266 pkt)- Adamek/Płaczek(Janków Przygodzki) (156 pkt)- 0:2 (17:21, 7:21) trwa

FINAŁ
30. Legieta/Trybuła(Świecie) (352 pkt)- Kłoda/Patek(Łódź) (206 pkt) - 2:0 (21:9, 21:18)


W pierwszym dniu zawodów odbyły się 24 mecze.
W drugim dniu mistrzostw odbyły sie 6 meczy.

(Aby powiększyć obraz należy kliknąć prawym przyciskiem myszy i otworzyć zdjęcie w nowej karcie)






  • Dodał admin | Drukuj

  • Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo Favourites
    Facebook - Lubię To:


    2,523,492 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2020 by kRis
    Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2013 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.